budynek1

Nagrody i wyróżnienia

Diament Forbesa 2014

Spółka już drugi rok z rzędu otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Organizatorem rankingu jest redakcja miesięcznika „Forbes” przy współpracy z firmą doradczą Bisnode. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które najszybciej zwiększyły swoją wartość na tle gospodarczej mapy regionu.
Nasza firma w kategorii przedsiębiorstw o rocznych obrotach od 5 do 50 mln zł zajęła 8. miejsce w rankingu województwa lubelskiego.

Gazela Biznesu 2014

Trzecia „Gazela” w historii firmy. Tytuł przyznany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” przy współpracy z firmą doradczą Coface Poland. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w kraju, które potrafią przy tym osiągać dodatnie wyniki finansowe, a przez kontrahentów są postrzegane jako rzetelni partnerzy w biznesie.
NSH znalazła się na 52. pozycji w rankingu województwa lubelskiego spośród 134 wyróżnionych firm.

Diament Forbesa 2013

Diament Forbesa 2013

Prestiżowy tytuł przyznawany przez redakcję miesięcznika „Forbes” przy współpracy z firmą doradczą Bisnode (dawny Dun & Brandstreet Poland). Lista laureatów obejmuje przedsiębiorstwa, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Metodologia rankingu skupia się na kilku warunkach dotyczących analizy rentowności, płynności (nie zaleganiu z płatnościami), wyników oraz wartości kapitałów.
Nałęczowska Spółka Handlowa w kategorii przedsiębiorstw o rocznych obrotach od 5 do 50 mln zł zajęła pierwsze miejsce w rankingu województwa lubelskiego oraz 10. pozycję w zestawieniu ogólnopolskim!

Gazela Biznesu 2013

Druga „Gazela” w historii firmy. Tytuł przyznany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” przy współpracy z firmą doradczą Coface Poland. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w kraju, które potrafią przy tym osiągać dodatnie wyniki finansowe, a przez kontrahentów są postrzegane jako rzetelni partnerzy w biznesie.
NSH znalazła się na 56. pozycji w rankingu województwa lubelskiego spośród 157 wyróżnionych firm.

Gazela Biznesu 2013

Gazela Biznesu 2010

Tytuł przyznany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” przy współpracy z firmą doradczą Coface Poland. Patronat nad konkursem sprawuje Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w kraju, które potrafią przy tym osiągać dodatnie wyniki finansowe, a przez kontrahentów są postrzegane jako rzetelni partnerzy w biznesie. Laureaci przeszli w 2010r. kilka etapów weryfikacyjnych. Dzięki temu wśród Gazel Biznesu są tylko przedsiębiorstwa o potwierdzonej wiarygodności finansowej, niezalegający ze zobowiązaniami wobec pracowników, kontrahentów, urzędów skarbowych czy ZUS. Projekt ten jest realizowany w 9 europejskich krajach.
NSH znalazła się na 46 pozycji w rankingu województwa lubelskiego na 131 wyróżnionych firm.