budynek1

Zarząd i centrala

Grzegorz Kobus – Prezes Zarządu

Wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Ekonomiczny na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Prezes Zarządu NSH od początku jej działalności. Karierę zawodową zaczynał w latach 80-tych w Urzędzie Miasta i Gminy Nałęczów, następnie związany jako dyrektor z firmą Vega. Od 1990r. na stanowisku v-ce Prezesa ds. Handlu i Gastronomii w Nałęczowskiej Spółdzielni Rolniczo-Handlowej. W 1998r. wybrany na Prezesa Zarządu tejże spółdzielni. Prywatnie zapalony wędkarz (wieloletni działacz Polskiego Związku Wędkarskiego), miłośnik sportu i dobrego filmu.

Emil Gajewski – Dyrektor ds. Administracji

Wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Zootechniczny na Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Z Nałęczowem związany od 1995r., kiedy to objął stanowisko kierownika ds. handlu w Nałęczowskiej Spółdzielni Rolniczo – Handlowej. W NSH od początku jej działalności. Z uwagi na coraz szerszy zakres prowadzonych inwestycji w lipcu 2007r. obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Administracji. Od kilku lat aktywnie działa we władzach Nałęczowskiego Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji. Prywatnie miłośnik muzyki, sportu i wycieczek po Polsce (zwłaszcza w góry).

Paweł Romanek – Dyrektor ds. Handlowych

Wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Ekonomiczny na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Posiada stopień MBA University of Illinois. Po ukończeniu studiów przez rok czasu prowadził własną działalność gospodarczą. Od 2004r. związany z firmą Eldorado (obecnie Emperia Holding), początkowo jako Manager ds. Zakupu, a następnie Manager Kategorii. W NSH od 1 lipca 2007r. Prywatnie miłośnik wędkarstwa.

Małgorzata Sagan – Dyrektor ds. Finansowych,
Główny Księgowy

Wykształcenie wyższe, ukończyła Wydział Ekonomiczny na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Początek kariery zawodowej to praca w zakładzie budżetowym Urzędu Gminy Milejów na stanowisku Głównego Księgowego. Od roku 1999 na takim samym stanowisku w firmie KTS S.A. w Lublinie. Od 2002 r. własna działalność gospodarcza (biuro rachunkowe). W NSH od 2006r. jako szef Działu Finansowego. Prywatnie miłośniczka koni i podróży oraz organizator spływów kajakowe po rzekach Lubelszczyzny.